Wysoka 5

Szklarska Poręba
ul. Wysoka 5
58-580 Szklarska Poręba

Zapraszamy Państwa gorąco do uroczego miejsca, gdzie klimat starej sudeckiej chaty z końca XIX wieku w połączeniu z wysokim standardem gwarantują niezapomniane chwile wspaniałego wypoczynku.

Jesteśmy w pobliżu centrum (spacer od chaty zajmuje max 15 minut), a przy tym w zaciszu i z dala od ulicznego zgiełku. Zapewniamy parking dla gości, a za domem miejsce na ognisko i piękny widok na rwący potok, który graniczy z działką.

Do dyspozycji wszystkich gości, przygotowaliśmy aneks kuchenny znajdujący się na piętrze. Ponieważ dom wykończony jest głównie drewnem ze względów bezpieczeństwa zainstalowano detektory p/poż.

Okolica jest bogata w atrakcje. Dookoła las pełen ścieżek dla pieszych, szlaków rowerowych oraz słynnych z uwagi na coroczny Bieg Piastów tras biegowych w Jakuszycach. Jest to idealna baza wypadowa do zwiedzania Kotliny Jeleniogórskiej oraz Czech.

Od nas wybierzesz się min. na spacer do Wodospadu Kamieńczyka, zimą z dziećmi skorzystasz z pobliskiego, małego stoku narciarskiego lub poszusujesz na Szrenicy.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół oraz wszystkich ceniących sobie urokliwe miejsca. Nasza chata jest otwarta dla turystów przez cały rok.