Targi Ogrodnicze Garden Arena

Expo Arena rozkwitnie jesienią. Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Ogrodniczych Garden Arena, które odbędą się w dniach 23 – 25 października w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie. To nowe wydarzenie na ogrodniczej mapie Polski. Ryn noclegi zaprasza.

Targi skierowane są do pasjonatów i miłośników ogrodnictwa. Zapraszamy właścicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, kwiaciarni oraz uczniów szkół kierunkowych, studentów uczelni wyższych, ale także każdego, kto hobbystycznie zajmuje się ogrodem czy sadzi kwiaty na balkonie. Wybór towarów będzie ogromny.

Garden Arena to jedyne tego typu wydarzenie w regionie województw północnych, gdzie w kilku strefach tematycznych (Biznes, Hobby i Przyjazny Ogród) zostaną zaprezentowane najnowsze propozycje szkółkarzy, producentów i dystrybutorów roślin ozdobnych i owocowych, producentów narzędzi i akcesoriów ogrodniczych, oraz podłoży i nawozów dostępnych w Polsce i Europie.

Targi połączone będą z tematycznymi panelami wykładowymi dotyczącymi zrównoważonego gospodarowania zielenią miejską, projektowaniem zieleni oraz prezentacjami nowości i rozwiązań branżowych stosowanych we współczesnym ogrodnictwie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.