Pokoje Gościnne U Sarny Pod Limbami – Czarna Góra

Czarna Góra jest świetna bazą wypadową

do Zakopanego i okolic, nad Morskie Oko, nad Zalew Czorsztyński, na Trzy Korony (15 – 20 km), a także na Słowację (około 7 km).

Kontakt tylko tel. 601-197-634 lub 18 208-25-15

Okolica górzysta z pięknymi widokami zachęca do spacerów nad rzekę i do lasu jak również do wycieczek rowerowych.


Pokoje Gościnne U Sarny Pod Limbami oferuje Państwu miejsca noclegowe w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami, TV a także balkonami z pięknym widokiem na całą panoramę Tatr i okolicę. Pokoje częściowo są wykończone w drewnie. Proponuje również smaczne domowe wyżywienie, całodzienne lub częściowe. Zimą organizuje także kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbaski.

Ponadto do dyspozycji są udogodnienia takie jak:

  • kuchnia
  • huśtawka
  • trampolina
  • altana- szałasik
  • grill
  • ławki
  • zielony teren wokół domu umożliwiający spokojny wypoczynek i zabawę dzieciom
  • internet bezprzewodowy Wi-Fi


Wielbicielom aktywnego wypoczynku zimą polecamy szusowanie na okolicznych wyciągach narciarskich.

Ośrodek znajduje się zaledwie 1 km od kompleksu narciarskiego „Koziniec” w Czarnej Górze oraz stacji narciarskiej „Na Litwince”. Do ośrodków narciarskich w Jurgowie, Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej jest od 3 do 6 km.

Czrana Góra to miejscowość blisko Białki często wybierany przez turystów

Miłośnikom pływania, zabaw i odpoczynku w wodzie proponujemy spędzanie czasu w termach w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej (do kompleksów basenów termalnych jest około 6 km).

Białka Tatrzańska wieś usytuowana blisko Zakopanego. Znajdujące się z pobliżu pasma górskie to Polskie oraz Słowackie Tatry. Białka Tatrzańska znajduje się nad rzeką Białą,  prawym dopływem Dunajca. Lokalizacja Białki Tatrzańskiej czynią ją niezwykle atrakcyjną pod względem turystycznym. Lata w Białce Tatrzańskiej jest bardzo ciepłe, natomiast zimy chłodnę, obfitujące w śnieg. Szczególnie podczas zimy na Białkę Tatrzańską mogą liczyć miłośnicy białego szaleństwa. Białka Tatrzańska sprzyja, aktywności na świeżym powietrzu. Na terenie wsi znajdują się linowe koleje oraz wyciągi narciarskie. W Białce Tatrzańskiej znajdziemy mnóstwo tras górskich, co daje wspaniałą alternatywę do uprawiania pieszej turystyki.