O.S.T.R. zagra na Krynickim deptaku

Już 11 października na krynickim deptaku odbędzie się wielki koncert hip-hopowy. Gwiazdą wieczoru – zgodnie z życzeniem internautów – będzie łódzki raper O.S.T.R. W programie imprezy nie zabraknie również pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip-hopowych. Krynica noclegi zaprasza.

Jak co roku Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy-Zdroju odda krynicki deptak we władanie sympatyków hip-hopu. Po raz kolejny, słuchacze mogli sami zdecydować o tym, który raper wystąpi jako gwiazda wieczoru. Choć wybór nie był łatwy, głosowanie nie pozostawiło żadnych złudzeń.

Ponad 60% głosów przypadło łódzkiemu raperowi – O.S.T.R., tym samym to właśnie on zawita do kurortu już 11 października. Impreza rozpocznie się ok. godz. 18., a na scenie pojawią się m.in. Zero ALPA, Arkadio, Butterfly Crew (pokaz breakdance) oraz Królik – Jaraj Zośkę (pokaz Footbagu).
Koncert poprzedzi zbiórka charytatywna na rzecz 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza, który urodził się z wadą wrodzoną zwaną radial club hand. Zbiórkę przeprowadzi Stowarzyszenie SURSUM CORDA z Nowego Sącza.


Możliwość komentowania jest wyłączona.