Noclegi Kościelisko

Kościelisko noclegi 
34-511 Kościelisko

Kościelisko to rozległa miejscowość o wybitnie turystycznym charakterze w powiecie tatrzańskim często mówiono że jest  „Sercem Podhala”. Miejscowość położona na zboczach Pogórza Gubałowskiego, z pięknym widokiem na Tatry

Kościelisko noclegi w bliskiej odległości znajdują się największe doliny w Tatrach –Chochołowska  i Kościeliska. Szlaki pozwalaja turystom przemierzać je wzdłuż i wszerz, pieszo, konno, na nartach czy rowerze . Noclegi Kościelisko  w malowniczo położonej miejscowości nieopodal Parku Narodowego. Pensjonaty, pokoje gościnne, kwatery, apartamenty, osrodki wypoczynkowe, domki najdują się jeden z najbardziej uczęszczanych szlaków – Ścieżka pod Reglami. Podążając nim w ciągu kilkunastu minut dojdą Państwo do Doliny Małej Łąki lub do Doliny Kościeliskiej. W zimie wyciągi.

Proponujemy więc wybrać się na wycieczkę niewątpliwie wasza uwagę zwróci zabytkowy dom, zagroda, czy studnia. Można spotkać tutaj drewniane kościółki, bielone kapliczki, dzwonnice, tradycyjna kuźnię czy leśniczówkę.

Kościelisko noclegi kwatery prywatne położony w centrum Kościeliska z przepięknym widokiem na całą panoramę Tatr i dolinę Zakopanego. Noclegi w Kościelisku tanowią świetne położenie umożliwiające wspaniałe spacery dolinami, wycieczki górskie i uprawianie narciarstwa. Szybki dostęp do wszystkich atrakcji regionu.

Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny sprawiają, że przedstawiana oferta powinna zadowolić Państwa oczekiwania. Jeśli planujesz dobrze wypocząć – przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku.

Pod Giewontem to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, fizycznej i psychicznej odnowy w miłej, przyjaznej atmosferze i w bliskości natury. Wyjątkowo ciekawe położenie tworzy oazę ciszy i spokoju.

Jedną z perełek wsi Kościelisko pensjonatyarchitektury ludowej jest zabytkowy, drewniany Kościół pod wezwaniem św. Kazimierza Królewicza wybudowany w 1914 roku.

Kościelisko tanie noclegi u stóp Gubałówki jest wymarzone miejsce na odpoczynek i  relaks. Noclegi, apartamenty, pokoje gościnne znajduje się na małym wzniesieniu, z którego rozciąga się urokliwy widok na zieleń tatrzańskich lasów, drapieżne granie skał i błękit podhalańskiego nieba.

  • na Nędzówce – szlak na Przysłop Miętusi
  • w Kirach – wylot Doliny Kościeliskiej
  • na Groniku – wylot Doliny Małej Łąki

Kościelisko tanie noclegi, pensjonaty, wille, kwatery pokoje, ośrodki wypoczynkowe, kwatery  domki ze względu na bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego stanowi doskonałą bazę wypadową w góry. Najbliżej znajdują się wejścia do TPN:

Pensjonaty położone w malowniczej okolicy, w rejonie Polany Szymoszkowej i Hotelu Kasprowy. Przy domu ogród z miejscem na grilla i do parkowania samochodów. Spokojna, spacerowa okolica.

Pokoje 2, 3 i 4-ro osobowe – miłe i przytulne , z widokiem na góry. Wszystkie pokoje z TV , łazienki przy pokojach.

Kościelisko noclegi z wyżywieniem, Kościelisko apartamenty, noclegi w Kościelisku

Możliwość komentowania jest wyłączona.