Karpacz

Karpacz turystyczne leżące na Śląsku w województwie dolnośląskim u stóp Śnieżki (1602 m n.p.m.),W Karkonosze noclegi  znajdują się doskonałe tereny do uprawiania turystyki oraz wszelkich sportów, między innymi: turystyki pieszej i rowerowej,  narciarstwa zjazdowego i biegowego, kolarstwa górskiego,ski touringu, a także szybownictwa i paraglidingu, jest wiele  tras rowerowych, narciarskich i innych możliwych form aktywności. Noclegi Karpacz i takie usytuowanie powoduje że wszędzie jest blisko i po drodze, park z wspaniałymi, czerwonymi i zielonymi bukami oraz lipami i świerkami, sprawia, że można tu znaleźć spokój i wypoczynek.. Noclegi Karpacz , z widokiem na Śnieżkę noclegi z z łazienką i balkonem . Pokoje wyposażone są w telewizory, radia, czajniki bezprzewodowe, naczynia i sztućce.Karpacz z  Parkiem Miejskim lokalizacja przy głównej ulicy Karpacza , sprawia, że w najbliższej okolicy znajdą Państwo sklepy, restauracje, postój taksówek i przystanki autobusowe. Królowa Karkonoszy Śnieżka  to wyjątkowe miejsce dla tych z Państwa, którzy pragną wyciszenia i spokoju mogąc jednocześnie korzystać w pełni z uroków i atrakcji Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto zobaczyć:
-najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę;
-Kościółek Wang;
-Miasteczko Western City
-Miejskie Muzeum Zabawek;
-Letni Tor Saneczkowy
– Aquapark w Hotelu Gołębiewski,
-Muzeum Sportu i Turystyki;

– kręgielnia,
– 7 wyciągów narciarskich,
– sztuczne lodowisko,
– dyskoteka,
– wyciąg na Kopę,
– Świątynia Wang
– zabytkowy tor saneczkowy

Karpacz noclegi ze śniadaniem pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami oraz mniejsze, ale zadbane pokoje 2 i 3 osobowe o standardzie turystycznym z łazienkami ogólnodostępnymi,  pokoje wyposażone są w nowe, wygodne łóżka małżeńskie,  czajnik elektryczny,  bezpłatny parking bezpośrednio,  grill, miejsce na zorganizowanie ogniska, dostęp do lodówki i kuchenki mikrofalowej,  do Wi-Fi w obiekcie

W pobliżu Karpacza  znajduje się:

– Aquapark w hotelu Gołębiewski,

– wiele szlaków turystycznych.
– wyciąg krzesełkowy na Śnieżkę,
– wyciąg narciarski

Karpacz tanie noclegi wypoczynek w ciszy i spokoju oraz umożliwia bliski dostęp do szlaków turystycznych. Śieże powietrze a i niepowtarzalna atmosfera zapewnią Państwu wypoczynek pełen miłych doznań i wrażeń.