Bieszczady, Polańczyk, Wetlina

Bieszczady noclegi  znajdują się w sercu Bieszczad, urokliwej miejscowości Polańczyk skąd rozpościera się piękny widok na Jezioro Solińskie.

Bieszczady noclegi wyposażone w łazienki, kuchnia, salon, telewizja z pakietem kanałów, a także bezpłatny dostęp do internetu.
Bieszczady noclegi w malowniczych, cichych Bieszczadach u stóp Połoniny Wetlińskiej. Z tarasu, który jest sercem domu rozciąga się widok na Połoninę Wetlińską.

Bieszczady domki położone jest w spokojnym, daleko od centrum turystycznej Wetliny miejscu, przy wejściu na szlak prowadzący na Przełęcz Orłowicza i dalej, dalej w Bieszczady.

 

Wetlina noclegi wieś  położona w województwie podkarpackim w gminie Cisna, nad potokiem Wetlina, na granicy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym. Przez Wetlinę biegnie nieczynna już dzisiaj trasa Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.  Wetlina noclegi stanowi jedną z głównych bieszczadzkich baz turystycznych.
Polańczyk noclegi to komfortowo wyposażone noclegi. Polańczyk noclegi to  pokoje z łazienkami, salon z kominkiem, kuchnią i łazienką na parterze z możliwością dostawienie jednego pojedynczego łóżka, kuchenkę gazową i wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowania posiłków na ciepło. Przed obiektami noclegowymi znajduje się  taras wraz ze stolikiem i ławeczkami do wieczornych biesiad na którym w ciepłe dni można przyjemnie się z relaksować. Atrakcją jest przepływająca rzeka Hoczewka, przy której można spędzić miło czas.
Atrakcje Bieszczady noclegi:

– Wyciąg narciarski – w Bystrem wyciąg orczykowy, naśnieżany z oświetleniem.
–  basen kryty, saunę, korty tenisowe i wiele innych atrakcji.
– rezerwat przyrody „Gołoborze”, kamieniołomy, ciekawe szlaki turystyczne piesze i rowerowe,
– Lasy
– zabytkowa Synagoga, cmentarz żydowski tzw. Kirkut,
– Bieszczadzka Kolejka Leśna
– Bieszczadzki Park Narodowego
– Sanok, Skansen i Muzeum Ikon

Polańczyk noclegi  to doskonała baza wypadowa na całe Bieszczady blisko Zalew Soliński, Polańczyk, Wołkowyja oraz w wyższe partie gór – na Połoniny Caryńską i Wetlińską, Kremenaros czy Tarnicę.

 

Bieszczady domki to komfortowy pobyt, doskonałą obsługę orazatmosferę
Serdecznie zapraszamy w Bieszczady

Bieszczady domki położonych nad samym jeziorem, z własnym zejściem do wody. Domki są duże z salonem, aneksem kuchennym i łazienką na parterze.

Klimat Bieszczad jest kojący, z głosami śpiewających ptaków, szumem drzew i widokiem jeziora.
Przy każdym domku jest grill, poza tym jest duża wiata grillowa ze stołami i ławami, oraz miejsce na ognisko.