Apartamenty DELANO

Mrągowo
ul. Wojska Polskiego 2/11
11-700 Mrągowo

Apartamenty do wynajęcia

Zapraszamy serdecznie Państwa do odwiedzenia jednego z najbardziej malowniczych miejsc na Mazurach.

Apartamenty „DELANO” jest urokliwie położony w samym sercu KRAINY WIELKICH JEZIOR, na przecięciu najpiękniejszych szlaków turystycznych Polski.

Naturalne bogactwo przyrodnicze – lasy, puszcze i rezerwaty – zachwycają przybywających tu Gości i pozwalają na pełen relaks.
Bogactwo oferowanych atrakcji, miła obsługa i nowoczesne zaplecze zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w rodzinnym gronie jak i udane spotkanie biznesowe.
Wyposażenie apartamentów pozwala na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie co obniża koszty pobytu. Niewielka ilość miejsc noclegowych stwarza klimat swojskości i intymności. Oferta całoroczna, przy dłuższych pobytach możliwość negocjacji ceny.
Naszym Gościom oferujemy:
  • komfortowe apartamenty o powierzchni 70 m2 oraz 60 m2
  • do dyspozycji Gości jest parking – 20 miejsc
Wszystkie apartamenty posiadają łazienki z prysznicem, TV SAT, możliwość podłączenia do Internetu.
Z apartamentów rozciąga się malowniczy widok na jezioro i panoramę miasteczka.
Doba trwa od 14.00 w dniu przyjazdu do 12.00 w dniu wyjazdu.
 Apartament 14
Apartament 14 o powierzchni 60m2 to pokoje o największej powierzchni i najwyższym standardzie wyposażenia. Posiada łazienkę wyposażoną w wannę z prysznicem i podwójne łoża małżeńskie w sypialni. Do standardowego wyposażenia należy: min. 2 sypialnie, jadalnia, kuchnia, łazienka, szlafrok, minibar, telewizor oraz łącze internetowe. W apartamencie tym można ulokować od 4 do 6 osób.
 Apartament 18
Apartament 18 o powierzchni 70m2 to pokoje o największej powierzchni i najwyższym standardzie wyposażenia. Posiada łazienkę wyposażoną w wannę z prysznicem i podwójne łoża małżeńskie w sypialni. Do standardowego wyposażenia należy: min. 3 sypialnie, jadalnia, kuchnia, łazienka, szlafrok, minibar, telewizor oraz łącze internetowe. W apartamencie tym można ulokować od 6 do 8 osób.