Zakopane Wynajem Pokoi

Zapraszamy do Zakopanego

Zakopane jest najwyżej położonym miastem w Polsce rozciąga się od 750 do 1000 m npm. W granicach administracyjnych Zakopanego znajduje się jeszcze część Tatr (z najwyższym punktem jakim jest wierzchołek Świnicy – 2301 m), a także Gubałówka (1120 m).

Zakopane ma także ważne znaczenie dla polskiej kultury. Pod koniec XIX w.  było odwiedzane lub zamieszkiwane przez znanych przedstawicieli polskiej kultury tj. Stefana Żeromskiego, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Witkiewicza, Jana Kasprowicza i wielu innych.

Karpacz noclegi tanio oferuje  pokoje z TV, łazienka, parking, regionalny szałas z grillem, kominek, piaskownica, huśtawki, boisko sportowe, duży i piękny ogród pełen kwiatów i zieleni

Zakopane noclegi blisko Krupówek  to wspaniałe i luksusowe noclegi to najczęściej ostatnio wybierana forma spędzania urlopu przez turystów. Komfortowe noclegi w pensjonatach, willach, apartamentach,ośrodkach wypoczynkowych, domkach, hotelach zarówno dla rodzin jak i dorosłych.

Pobliskie atrakcje Zakopanego
– Krupówki – jeden z najbardziej znanych deptaków w Polsce pełen regionalnych  sklepikówzabawy z dziećmi. Zimą trasy biegowe oraz lodowisko, a latem  imprezy plenerowe
– miejski plac zabaw
– Rówień Krupowa teren zielony  idealne miejsce na spokojny spacer,
– HARENDA kompleks wyciągów narciarskich oraz trasy biegowe i lodowisk
– Polana SZYMOSZKOWA
– Gubałówka miejsce wycieczek i wyciągów narciarskich  na jej szczyt można się dostać pieszo lub kolejką na szczycie możemy widok na  nasze piękne Tatry.

Zakopane noclegi z wyżywieniem  są  idealne na wypoczynek z dziećmi.  usytuowanie, bliskość stoków narciarskich i szlaków turystycznych noclegi z wyżywieniem dają możliwość aktywnego wypoczynku, spacerów oraz wycieczek w Tatry Wysokie.
Tradycja i gościnność góralska połączona ze współczesnym luksusem, jak również bardzo dobra lokalizacja sprawia, że wypoczynek w zakopanem  będzie niezapomnianym przeżyciem

Noclegi w centrum Zakopanego oferuje

– pokoje z łazienkami i TV
– pokoje z balkonami z widokiem na Tatry
– w ogrodzie siatkówka, huśtawki, piaskownice, trampoliny,salę ping-pongową
– ogniska, kuligi
– parking
–  ogniska z pieczeniem barana wraz z kapelą góralską
–  noclegi z wyżywieniem regionalną przepyszne moskolicki, kwaśnicę gróle z kwaśnym mlekiem,  kluskę okraszoną skwareckami.

Zakopane Wynajem Pokoi

Zakopane
34-500 Zakopane


 Pokoje 1, 2 i 3osobowe oraz 2osobowe z dostawką Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym

Organizujemy:

♦ Imprezy regionalnne
♦ Bale sylwestrowe

Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr,  częściowo na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Rocznie odwiedza Zakopane 2-3 mln turystów. Główną atrakcją turystyczną są Tatry. Co roku w Zakopanem na Wielkiej Krokwi odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich.

 

 

Zakopane ośrodki wczasowe, Zakopane domki, tanie noclegi w centrum Zakopanego, Hotele zakopane, Podhale domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.