37 rektorów na konferencji w Zamościu

7 rektorów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski spotka się w Zamościu. Wezmą oni udział w trzydniowej konferencji organizowanej przez miejscową PWSZ. – Na Rynku Wielkim w Zamościu nigdy nie było tylu rektorów – mówi prof Waldemar Martyn rektor … Biłgoraj noclegi zaprasza.

… Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu. – W Polsce funkcjonuje 37 Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych. Ich rektorzy spotykają się na konferencjach dwa razy do roku, wiosną i jesienią. Konferencja, która odbędzie się w Zamościu będzie poświęcona ocenie stanu i możliwości prowadzenia badań naukowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych – wyjaśnia prof Martyn.

XXI Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych rozpocznie się w najbliższy czwartek (23 października) w budynku PWSZ przy ul. Zamoyskiego. Po otwarciu konferencji odbędzie się sesja plenarna. Kolejne dwie sesje plenarne (24 października) odbywać się będą w rektoracie PWSZ w Zamościu przy ul. Pereca 2. Obrady zakończą się w sobotę (25 października ) w Zwierzyńcu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.